Повеќе алатки за велосипеди

CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD. е прва класа техничка компанија, специјализирана за обезбедување Повеќе алатки за велосипеди, база во Taiwan. Се фокусираме на истражување и развој на производи, како и производство и продажба на нив со висок квалитет.
Нашите

Повеќе алатки за велосипеди

Производите се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Го поздравуваме нови стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за идна деловни односи и заеднички успех.
  • Повеќе алатки за велосипеди - TIL-379
Повеќе алатки за велосипеди
модел - TIL-379
4-ВО-1 Алатка за трансдрајвер
TIL-379
  • Рачка за 36 заби со универзална функција
  • 3-Функција на начин
  • (Обратно/Заклучување/Напред)
  • Вртежен момент:500 кг-цм
  • Филипс: #2/ #3
  • Со дупчиња:4/6 мм
  • Материјал за рачка:Најлон+ПП
  • Бит материјал:CRV6150

Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација.

Испорака
Ние го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
TIL-379
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Повеќе алатки за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Повеќе алатки за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-376
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Комплет алат за поправка на велосипеди со торбичкаTIL-376 Алуминиумска рачка со 36 заби застана 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:750~800 кг-цм Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm 1 ЕЕЗ-Торбичка Филипс: #2 Со дупчиња:3/5 мм Торкс:Т25/Т30 Хекс:3.0/3.5/4.0/5.0/6.0 Материјал за бит:S2 Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 72 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Повеќе алатки за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Повеќе алатки за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-375
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Двојно-Заврши сет алати RatchetTIL-375 Боја:Црно или сиво 36 Двојни заби-Крајна алуминиумска рачка со диск 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:750-800 кг-цм Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm Филипс: #0/ #1/ #2 Со дупчиња:2/3/4 мм Хекс:2/3/4/5 Материјал за бит:S2 Spline Sockets:4/5/6/8/10/12 мм Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 40 парчиња секој стил.