Полски за велосипеди

Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на Полски за велосипеди. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
Потпирајќи се на супер квалитет

Полски за велосипеди

и совршен по услуга-продажбата, нашата компанија има репутација исклучително во иста линија. И срдечно го поздравува нови и стари клиенти од целиот свет да се изгради соработка со нас.
  • Полски за велосипеди - BIC-228
Полски за велосипеди
модел - BIC-228
Автоматско потиснување
BIC-228

Карактеристика
Имаме специјално дизајниран Auto Polish BIC-228 сјај за подмладување за обновување на вашиот велосипед’има брилијантен оригинален сјај кога оксидацијата предизвикала избледување на неговите светли бои и сјај.

Функција
1.BIC-228 велосипедски сјај за подмладување е специјално развиен производ кој може да го врати сјајот на избледените,оксидиран метал и боја.
2.BIC-228 Велосипедски сјај за подмладување не остава мрсен филм,и нема да му наштети на алуминиумот,боја,гума,или пластика.
3.Заштитува и остава блескав сјај на металот,пластика&гумени делови.
4.BIC-228 велосипедски сјај за подмладување може да се користи на седла за велосипеди,рачки,и гуми,итн….За да се спречи опасност,не користете на диск сопирачката и точката на контакт помеѓу влошките и бандажите на сопирачките.

Содржини:силикон,ТНГ
Капацитет:425 мл

Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација.

Испорака
Ние го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
BIC-228
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Полски за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Полски за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIC-56
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Престилка за велосипеди CheparkТИЦ-56 Употребата на работна престилка може да ја блокира нечистотијата,дозволувајќи им на техничарите во продавниците постојано да ја одржуваат својата облека уредна,и да го зголемат нивниот професионализам.Предниот џеб е дизајниран да овозможи пристап и поставување на алатите во секое време. Боја:Црното Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-Сертификација REACH. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Полски за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Полски за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-238
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мат заштита од облога 300млBIC-238 ФункцииОблогата на рамката станува досадна и оцрнета поради оксидација или ултравиолетови зраци;развиваме BIC-238 за враќање на металната завршница на оригиналот-гледајќи.BIC-238 е погоден и за мат и за проѕирен слој,остава заштитна фолија за одбивање на водата и атмосферските загадувачи.BIC-238 не остава мрсен филм,безбедно на бојадисување,проѕирен капут,јаглеродни влакна,хром,метал&пластика,и го спречува создавањето нечистотија на третираните површини.BIC-238 се применува за секој дел од велосипедот. Насока1.Примени BIC-238 до чиста површина,избришете го со крпа од микрофибер и оставете да се исуши.2.Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца за да избегнете опасност. Состојка:Нано флуорополимерни емулзии,Не-јонска површинска активна водаКапацитет:300 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-Сертификација REACH. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Полски за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Полски за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-777
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Отстранувач на гребнатинки 425млBIC-777 Отстранува очигледни гребнатини на рамки и делови за обложување.Ја враќа металната завршница без да им наштети на деловите или корисниците. Употреба1.Испрскајте го отстранувачот на гребнатини на памучна крпа, а потоа тријте крпа со кружни движења над гребаниците.2.Користете го со Bicycle Luster за уште поисполиран изглед. Состојка:Површински третман,Органски растворувач,ТНГКапацитет:425 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Полски за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Полски за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-90A / BIC-90B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Анти-се лизга 80мл/500 млBIC-90 А/BIC-90 Б BIC-90 може да се нанесе или на јаглеродни влакна или на метален спој.Може да промовира стабилност,и да се спречи скршеното кое е предизвикано од над-стабилност. BIC-90 исто така може да го зголеми триењето на јаглеродни влакна,и метални делови,што би можело да спречи да предизвика опасност од лизгање на прачки. BIC-90 може да се примени и на фабрикувани делови како што е столпчето за седење,Рачка,Бар завршува…ете. За јаглерод и други метални делови. Вртежниот момент на прицврстување може да се намали до 30%. Употреба:Примени BIC-90 на фабрикуваниот дел,потоа заклучете го исто така.Капацитет:80 мл/500 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка:240(80 мл) /40(500 мл)