Ние производство, снабдување и извоз убава и елегантна Комплет за лепенки за гуми за велосипеди. А ние нудиме најдобри работни односи со нашите клиенти, со многу пријателски и познавања трговски претставници. Ние, исто така имаат строги 3-чекор контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди сте добивање на највисок квалитет на производи направени.

Комплет за лепенки за гуми за велосипеди

CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплет за лепенки за гуми за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Комплет за лепенки за гуми за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
BIC-260
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Заптивната смеса без цевки 120 мл/1000 млBIC-260 ФункцииNo Puncture Hassle се изведува под најбрутални услови на трка.Сечењето-рабните молекули ги исполнуваат поголемите дупки и солзи,додека напредниот латекс веднаш формира силно запечатување.BIC-260 содржи уникатен систем за откривање што ги истакнува сите пункции што ги имате’не се гледа за време на вашето возење.Запечатува порозни гуми и отвори до 6 mm.Тоа’без амонијак,не-корозивен и лесно се мие со вода. НасокаПротресете го BIC-260 енергично пред употреба и вметнете ја цевката за полнење.Отстранете го јадрото на вентилот со алатката.Исцедете во саканата количина,повторно-вметнете го јадрото на вентилот и надујте ја гумата во согласност со вашиот производител’препораките.Постојано вртете го тркалото,протресете го од страна на страна,наполнете воздух или CO2 и проверете дали истекува.Редовно(2-3 месеци)проверете ја количината во секоја гума и едноставно дополнете по потреба. Состојка:Бутил латекс,2-бутоксиетанол,СБРКапацитет:120 мл/1000 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка:200(120 мл) /40(1000 мл)
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплет за лепенки за гуми за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Комплет за лепенки за гуми за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
BIC-26
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Комплет за заптивач без цевкиBIC-26 BIC-260+Пополнете цевка*1+Вентил*2+Лента*1+Алатка за отстранување на јадрото на вентилот. Големина на вентилот:40 мм,60 мм Големина на лента:25 мм,30 мм,35 мм Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-Сертификација REACH. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 200 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплет за лепенки за гуми за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Комплет за лепенки за гуми за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
BIC-270
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лубрикант за монтирање гуми 100mlBIC-270ФункцииСпецијална монтажна течност за гуми за велосипеди.Практичниот апликатор за сунѓер овозможува многу едноставно да се нанесе течноста на зрното на гумата-без замаглување на прстите.Течноста целосно испарува по околу 10 минути. НасокаПримени BIC-270 до зрно на гумата.При надувување,зрната на гумата лесно се лизга во правилната положба на бандажот. Состојка:сурфактант.вода.кокамидопропил.бетаинКапацитет:100мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 100 парчиња секој стил.
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Комплет за лепенки за гуми за велосипеди

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.