Комплет со алатки за велосипеди

CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD. е производител, на снабдувачот и извозникот Комплет со алатки за велосипеди со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила во Taiwan. Со широк спектар, одличен квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во на пазарот и други индустрии.
Како резултат на нашите високо квалитетни

Комплет со алатки за велосипеди

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
 • Комплет со алатки за велосипеди - TIL-376
Комплет со алатки за велосипеди
модел - TIL-376
Комплет алат за поправка на велосипеди со торбичка
TIL-376
 • Алуминиумска рачка со 36 заби застана
 • 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред)
 • Вртежен момент:750~800 кг-цм
 • Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm
 • 1 ЕЕЗ-Торбичка
 • Филипс: #2
 • Со дупчиња:3/5 мм
 • Торкс:Т25/Т30
 • Хекс:3.0/3.5/4.0/5.0/6.0
 • Материјал за бит:S2
Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација.

Испорака
Ние го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка е 72 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
TIL-376
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплет со алатки за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Комплет со алатки за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-379
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
4-ВО-1 Алатка за трансдрајверTIL-379 Рачка за 36 заби со универзална функција 3-Функција на начин (Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:500 кг-цм Филипс: #2/ #3 Со дупчиња:4/6 мм Материјал за рачка:Најлон+ПП Бит материјал:CRV6150 Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплет со алатки за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Комплет со алатки за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-375
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Двојно-Заврши сет алати RatchetTIL-375 Боја:Црно или сиво 36 Двојни заби-Крајна алуминиумска рачка со диск 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:750-800 кг-цм Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm Филипс: #0/ #1/ #2 Со дупчиња:2/3/4 мм Хекс:2/3/4/5 Материјал за бит:S2 Spline Sockets:4/5/6/8/10/12 мм Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 40 парчиња секој стил.