Основана во , Ние сме професионални Taiwan Вртежен клуч за велосипеди производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Ние сме биле производство добра оценка производи текот на годините на искуства. Ние се обезбеди висок квалитет на производите и конкурентна цена и брза испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти се потпираат на нашата силна способност и стабилен развој.

Вртежен клуч за велосипеди

CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вртежен клуч за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Вртежен клуч за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
TIL-379
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
4-ВО-1 Алатка за трансдрајверTIL-379 Рачка за 36 заби со универзална функција 3-Функција на начин (Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:500 кг-цм Филипс: #2/ #3 Со дупчиња:4/6 мм Материјал за рачка:Најлон+ПП Бит материјал:CRV6150 Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вртежен клуч за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Вртежен клуч за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
TIL-376
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Комплет алат за поправка на велосипеди со торбичкаTIL-376 Алуминиумска рачка со 36 заби застана 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:750~800 кг-цм Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm 1 ЕЕЗ-Торбичка Филипс: #2 Со дупчиња:3/5 мм Торкс:Т25/Т30 Хекс:3.0/3.5/4.0/5.0/6.0 Материјал за бит:S2 Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 72 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вртежен клуч за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Вртежен клуч за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
TIL-375
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Двојно-Заврши сет алати RatchetTIL-375 Боја:Црно или сиво 36 Двојни заби-Крајна алуминиумска рачка со диск 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:750-800 кг-цм Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm Филипс: #0/ #1/ #2 Со дупчиња:2/3/4 мм Хекс:2/3/4/5 Материјал за бит:S2 Spline Sockets:4/5/6/8/10/12 мм Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 40 парчиња секој стил.
Ние сме во линија на извоз

Вртежен клуч за велосипеди

. Нашите производи уживаат висок углед кај нашите клиенти. Ќе бидат задоволни со квалитетот и разумна цена. Надевам дека ќе соработуваме со вас.