Двостран клуч за ретка

Нашата компанија посветува на производство на снабдувачот, производител и извозник на Двостран клуч за ретка во супериорен квалитет, но со поевтини цени, како и одлична услуга за нашите клиенти. Како и за нашите професионални знаења и добро контролирана обработка линија, Monden тим е дека ние може да ви помогне на најдобар производ со најконкурентна цена. Ние потполно сопствена фабрика и строга контрола на квалитетот systems.Good квалитет, брза испорака се загарантирани. Со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе наскоро и имаат добра соработка со вас.
Нашите

Двостран клуч за ретка

достапни во различни спецификации, се познати по ред завршна обработка, отпорност на корозија и издржливост. Овие ефективни производи се во согласност со дефинираните стандардите за индустријата.
  • Двостран клуч за ретка - TIL-375
Двостран клуч за ретка
модел - TIL-375
Двојно-Заврши сет алати Ratchet
TIL-375

Боја:Црно или сиво
  • 36 Двојни заби-Крајна алуминиумска рачка со диск
  • 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред)
  • Вртежен момент:750-800 кг-цм
  • Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm
  • Филипс: #0/ #1/ #2
  • Со дупчиња:2/3/4 мм
  • Хекс:2/3/4/5
  • Материјал за бит:S2
  • Spline Sockets:4/5/6/8/10/12 мм
Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација.

Испорака
Ние го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка е 40 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
TIL-375
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Двостран клуч за ретка, треба да знаете за највисок квалитет на Двостран клуч за ретка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-379
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
4-ВО-1 Алатка за трансдрајверTIL-379 Рачка за 36 заби со универзална функција 3-Функција на начин (Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:500 кг-цм Филипс: #2/ #3 Со дупчиња:4/6 мм Материјал за рачка:Најлон+ПП Бит материјал:CRV6150 Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Двостран клуч за ретка, треба да знаете за највисок квалитет на Двостран клуч за ретка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-376
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Комплет алат за поправка на велосипеди со торбичкаTIL-376 Алуминиумска рачка со 36 заби застана 3-Функција на начин(Обратно/Заклучување/Напред) Вртежен момент:750~800 кг-цм Држач за битови од нерѓосувачки 50 mm 1 ЕЕЗ-Торбичка Филипс: #2 Со дупчиња:3/5 мм Торкс:Т25/Т30 Хекс:3.0/3.5/4.0/5.0/6.0 Материјал за бит:S2 Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 72 парчиња секој стил.