Мека четка за перење

Како еден од производители, добавувачи и извозници на Мека четка за перење, Фабрика се наоѓа во Taiwan. нашата мисија е да се пионери на хај-тек индустрија со доставување долгорочна вредност на клиентите, вработените и партнерите преку продолжи иновации и квалитет во сите аспекти на нашиот бизнис. Ние продолжува да иновираат, да се изгради и да ги донесе на пазарот врвните. ве молиме контактирајте не токму сега!
Ние може да обезбеди со најдобрите

Мека четка за перење

и внимателен по-служба. Освен тоа, нашиот квалитет контролори осигура дека само најдобрите и беспрекорна спектар е донесено на пазарот.
  • Мека четка за перење - TIL-31
Мека четка за перење
модел - TIL-31
Мека четка за перење
TIL-31

Меката четка може да исчисти кој било дел од вашиот велосипед,овој процес е лесен и безбеден,и ќе има подобри резултати со BIC-590 ВЕЛОСИПИСКИ ПЕРЕЊЕ.

Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација.

Испорака
Ние обезбедуваме само метод на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка е 50 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
TIL-31
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-33
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Четка за деталиTIL-33 Четката може да навлезе длабоко во раб и во системот за пренос,нежно исчистете ја тврдоглавата нечистотија и прашина,така што чистењето на велосипедот нема ќорсокак. Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 50 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-53
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Проширување на микроклеточниот сунѓерTIL-53 Вакуумот-спакуваниот експанзивен сунѓер може ефикасно да го намали просторот за пакување.Ве молиме, искинете го пакувањето и ставете го во вода,наскоро ќе се врати во првобитната големина.Сунѓерот е многу безбеден и брз за чистење на нечистотијата и калта на површината на велосипедот и нема да ја изгребе површината. Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 50 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-36
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Комплет пиштоли за маснотииBIC-36 Лесно ракување со една рака. Идеален за подмачкување тешко достапни компоненти. Долг врв за вдлабнати области. Помага во спречување на контаминација со маснотии и отпад. TIL-Пиштол за маснотии 360 Спецификација Уникатна Анти-Дизајн на протекување за спречување на маснотии Протекување од крајот Може да се навртува&засилувач;Променлив бакарен преден врв За Различна апликација Стилски држач за перки од ајкула за ергономско работење И закачете се Елегантна фина завршница на секој дел Ефикасна стапка на испорака на маснотии по удар BIC-120G Златен лубрикант Функции BIC-120G обезбедува одлично подмачкување со анти-заглавена функција.Може нашироко да се примени во различни видови компоненти за велосипеди.Неговото одлично подмачкување и неговата функција на анти-рѓосување нудат најдоброто расклопување.BIC-120G е супериорен заптивната смеса која ги штити компонентите од прашина и вода.Исто така ги намалува крцкањата и оштетувањата предизвикани од триење. BIC-120G поседува одлични анти-стврднување и подмачкување што останува дел од ефективноста во ладни или топли средини.Обезбедува долго-трајна заштита. Капацитет:120 млСите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 200 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-51
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Крпа за полирање со микрофиберTIL-51 Нашата крпа од микрофибер брзо и лесно ја чисти влагата и нечистотијата без да остави отпечатоци од прсти и влакна на рамката или деловите. Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 100 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-34
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Повеќенаменска четка за канџиTIL-34 Четката има три функции и може да ги исчисти нечистотиите и празнините на менувачот или системот за пренос по ваш избор,а куката од другата страна може силно да го струга маслото или калта насобрана долго време. Користење на BIC-888P Чистач на синџири,можете да заштедите повеќе време на чистење. Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 50 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-32
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Четка за чистење на тркалаTIL-32 Ова високо-квалитетна четка може брзо да ги чисти маслото и нечистотијата од тркалата,крпата од микрофибер може безбедно да го исчисти раб од јаглеродни влакна или обоениот раб без гребење,а флексибилниот дизајн му носи поголема удобност на корисникот. Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие обезбедуваме само метод на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 25 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-80 A / B / C / D
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лента без цевки 20мм/25 мм/30 мм/35 ммTIL-80 А/Б/В/Д TIL-80 А&рар;25 ммTIL-80 Б&рар;30 ммTIL-80C&рар;35 ммTIL-80D&рар;20 мм ФункцииTIL-80 е направен од три-слој TPU материјал со притисок-чувствително лепило за да обезбеди точно истегнување додека одржува издржливост и сила.Лепилото чувствително на притисок обезбедува врвен воздух-цврсто затворање.TIL-80 е погоден за раб без цевки и без цевки,и дизајниран да се протега за да се вклопи совршено во контурата на вашиот раб. НасокаИсчистете го вашиот раб за да се ослободите од сите несакани остатоци што може да останат зад претходното поставување пред да го користите TIL-80.Пронајдете ја дупката на вентилот и почнете да ја нанесувате и притиснете надолу од спротивната страна до отворот на вентилот со палецот држејќи ја лентата,лесно излупете ја лентата назад и продолжете да притискате надолу за да се осигурате’добив цврста врска со самиот раб.Еднаш ти’го поминав целиот пат околу раб,продолжете понатаму за да создадете преклопување од околу 6 см.Исечете ја лентата и притиснете го работ надолу,обезбедувајќи цврсто притискање надолу. Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 400 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-360
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пиштол за маснотииTIL-360 Дизајниран за лесно навртување на шишињата Golden Grease,пумпата-акциониот механизам овозможува многу повеќе.прецизна примена на лубрикантот на деловите на велосипедот на кои им е најпотребно. Карактеристики РАБОТЕН ПРИТИСОК:1,000 PSI СТАПКА НА МАСТА:0.45CC/МОЗОЧЕН МОЗОЧЕН КУЌИШТЕ ОД ЦИНК ЛЕГУРА БАКАРЕН ПРЕДЕН СОВЕТ Спецификација Уникатна Анти-Дизајн на протекување што го спречува истекувањето на маснотиите од крајот Може да се навртува&Променлив бакарен преден врв за различна примена Стилски држач за перки од ајкула за ергономска работа и закачување Елегантна фина завршница на секој дел Ефикасна стапка на испорака на маснотии по удар Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 400 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-60
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вентил без цевкиTIL-60 Стеблото на вентилот без цевки CHEPARK е лесно,високо-компонента на крајниот велосипед,дизајниран за лесен.Помеѓу тркалезна гумена основа за да се обезбеди совршена компатибилност за секој дизајн на бандажот. Цврст прстен за јака на вентилот го прицврстува вентилот на раб,елиминирање на досадните бавни протекувања кога се правилно затегнати.Капачето на вентилот исто така се удвојува како отстранувач на јадрото на вентилот.Користете го капачето на вентилот, јадрото на вентилот што може да се отстрани лесно може да се одврти за додавање заптивната смеса. Големина40 мм/60 мм БојаЦрното/Злато/Црвено/Сино/Зелена Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 200 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-380
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мини комплет за поправка на гумиTIL-380 Најдете ја дупката и извадете ја завртката или шајката.Користете го алатот за гребење за да ја исчистите и зголемите дупката.Земете една од лепливите гумени ленти,внесете го до половина низ окото на алатката за вметнување ленти.Турнете ја лентата во дупката,а потоа извлечете го брзо. (Ве молиме држете го притисокот во гумите на 60~80%за време на процесот на поправка.) Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 400 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мека четка за перење, треба да знаете за највисок квалитет на Мека четка за перење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
TIL-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сет четки за негаTIL-39содржина: Мека четка за перење Четка за детали Повеќенаменска четка со канџи Четка за чистење тркала Крпа за полирање со микрофибер Проширување на микроклеточниот сунѓер Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 10 парчиња секој стил.