Заптивната смеса без цевки

Ние сме биле водечки производство на Заптивната смеса без цевки, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Нашата компанија е специјализирана за снабдување на најдобрите производи Заптивната смеса без цевки. Тајната на успехот на меѓународната арена. Сите наши колеги прават деловни активности со клиенти. Ние не им ветуваме лесно на клиентите. Откако ќе ветиме, мора да исчезнеме сите, без оглед на трошоците. Клиент сме ние. Затоа, ние им даваме приоритет на потребите на нашите клиенти и се стремиме да воспоставиме далекусежни партнерства со клиенти и да станеме долгорочен важен партнер на кој клиентите му веруваат и се потпираат за успех. Ве уверуваме дека нашата компанија е способна да ги обезбеди најдобрите производи и услуги по продажбата.
  • Заптивната смеса без цевки - BIC-260
Заптивната смеса без цевки - BIC-260 Заптивната смеса без цевки - BIC-260
Заптивната смеса без цевки
модел - BIC-260
Заптивната смеса без цевки 120 мл/1000 мл
BIC-260

Функции
No Puncture Hassle се изведува под најбрутални услови на трка.Сечењето-рабните молекули ги исполнуваат поголемите дупки и солзи,додека напредниот латекс веднаш формира силно запечатување.BIC-260 содржи уникатен систем за откривање што ги истакнува сите пункции што ги имате’не се гледа за време на вашето возење.Запечатува порозни гуми и отвори до 6 mm.Тоа’без амонијак,не-корозивен и лесно се мие со вода.

Насока
Протресете го BIC-260 енергично пред употреба и вметнете ја цевката за полнење.
Отстранете го јадрото на вентилот со алатката.Исцедете во саканата количина,повторно-вметнете го јадрото на вентилот и надујте ја гумата во согласност со вашиот производител’препораките.
Постојано вртете го тркалото,протресете го од страна на страна,наполнете воздух или CO2 и проверете дали истекува.
Редовно(2-3 месеци)проверете ја количината во секоја гума и едноставно дополнете по потреба.

Состојка:Бутил латекс,2-бутоксиетанол,СБР
Капацитет:120 мл/1000 мл

Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација.

Испорака
Ние го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка:200(120 мл) /40(1000 мл)
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
BIC-260
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заптивната смеса без цевки, треба да знаете за највисок квалитет на Заптивната смеса без цевки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-26
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Комплет за заптивач без цевкиBIC-26 BIC-260+Пополнете цевка*1+Вентил*2+Лента*1+Алатка за отстранување на јадрото на вентилот. Големина на вентилот:40 мм,60 мм Големина на лента:25 мм,30 мм,35 мм Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-Сертификација REACH. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 200 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заптивната смеса без цевки, треба да знаете за највисок квалитет на Заптивната смеса без цевки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-270
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лубрикант за монтирање гуми 100mlBIC-270ФункцииСпецијална монтажна течност за гуми за велосипеди.Практичниот апликатор за сунѓер овозможува многу едноставно да се нанесе течноста на зрното на гумата-без замаглување на прстите.Течноста целосно испарува по околу 10 минути. НасокаПримени BIC-270 до зрно на гумата.При надувување,зрната на гумата лесно се лизга во правилната положба на бандажот. Состојка:сурфактант.вода.кокамидопропил.бетаинКапацитет:100мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 100 парчиња секој стил.