Е Чистач на синџири за велосипеди

Ние сме ангажирани во бизнисот за производство, снабдување и извоз на сите видови висок квалитет Е Чистач на синџири за велосипеди. Ние строго се држиме до постојниот принцип на висококвалитетна брза испорака и најконкурентна цена. Ние како и секогаш ќе бараме соработка и ќе оствариме взаемна корист во билатералниот бизнис и трговијата со клиенти ширум светот.
Нашите

Е Чистач на синџири за велосипеди

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Квалитетот е нешто што се земе во нашите чекор, за тоа е неодвоив дел од десната однесување и работа етика. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија.
  • Е Чистач на синџири за велосипеди - BIC-180
Е Чистач на синџири за велосипеди
модел - BIC-180
Е-Средство за чистење синџири за велосипеди 120мл
BIC-180

Исклучете ја целата струја.Проверете дали целата складирана енергија е исцедена од системот.Протресете може добро.BIC-190 е забрането прскање на кола и мотори кои работат.Држете ја конзервата од 6 до 8 инчи подалеку од површината и испрскајте директно на електронски уред или плочка за да ги елиминирате и отстраните сите загадувачи што може да предизвикаат губење на електричниот контакт.Навалете ја површината додека чистите и оставете го вишокот средство за чистење да истече.Дозволете производот целосно да се исуши и темелно да го испуштите системот пред да го вратите напојувањето.

Забележете
Ве молиме не прскајте BIC-180 на загреани делови или работни мотори.

Состојки:HC.ИПА.ТНГ
Капацитет:120 мл

Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-Сертификација REACH.

Испорака
Ние го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации.

Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
BIC-180
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Е Чистач на синџири за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Е Чистач на синџири за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-170
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Е-Систем за погон на ремен за велосипеди заштитува 425млBIC-170 ФункцииСпречува лизгање на ременот,обезбедување на погонска единица на ременот.Намалете ја адхезијата на прашина и масло. Намалете го триењето и звукот,го продолжи рокот на употреба на ременот. НасокаПротресете ја енергично и приклучете ја цевката прикачена на резервоарот,се нанесува на внатрешната површина на ременот,почекајте неколку минути, а потоа свртете го ременот. Состојка:Силиконско масло,Олеинска киселина,ТНГКапацитет:425 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 96 парчиња секој стил.
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Е Чистач на синџири за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Е Чистач на синџири за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-190P / BIC-190
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Е-Лубрикант за синџир за велосипеди 120мл/425 млBIC-190 стр/BIC-190 ФункцииBIC-190 создава специфичен слој за неверојатна издржливост и долга-изведба на растојание.BIC-190 е специјално дизајниран за здраво-оптоварувањата на вртежниот момент се применуваат на E-Ланец за велосипеди. НасокаСпреј BIC-180 суви-напишете лубрикант директно на ланецот од растојание од 15~20 cm за да се добие добро подмачкување на ланецот и тркалото на синџирот. ЗабележетеВе молиме не прскајте BIC-190 на загреани делови или оперативни мотори. Состојка:Силикон、сурфактанти、ТНГКапацитет:120 мл/425 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка:100(120 мл) /96(425 мл)
CYCLISTMOTO TRADING CO., LTD.
Купете го најдоброто Е Чистач на синџири за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Е Чистач на синџири за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BIC-120E
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Е-Велосипедска маст 120млBIC-120E Функции BIC-120E може да се примени на колото и делови од мотори во различни електрични велосипеди. Во екстремни климатски услови,сè уште може да одржува добро подмачкување,дренажа и добри перформанси на запечатување долго време,не-проводен карактер спречува кратки споеви предизвикани од контакт. НасокаПримени BIC-120E за третираните површини. ЗабележетеНе користете на диск сопирачката и точката на контакт помеѓу влошките и бандажите на сопирачките.Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца за да избегнете опасност. Состојки:Силиконско масло,Полифлон.Капацитет:120 мл Сите наши производи ги исполнуваат MSDS(Лист со податоци за безбедност на материјалот)и SGS-REACH сертификација. ИспоракаНие го обезбедуваме само методот на точка за испорака FOB.Ве молиме контактирајте не за детални информации. Минималната количина на нарачка е 200 парчиња секој стил.